הריטי רייז בישראל בכל הכוח!

daniel

דניאל צפיר היבואן הרשמי של הריטי רייז בישראל

אהלן חברים,
החברה אושן דוויל (www.oceandevil.com) עבדה רבות בחודשים האחרונים על מנת להפוך למפיצה של המותג בין המובילים בעולם המייצר מקלות גי’ג וסלו פי’ץ במטרה להביאה לישראל. החברה מייצרת מגוון סוגים של ציוד דייג ועם הזמן יגיעו עוד ועוד קטגוריות כגון ז’רז’ור, קרפיונים ומגוון רחב של מוצרים באיכות גבוה ומחירים נוחים. המותג הריטי רייז מגיע מטייון ממפעל בשם איטו,איטו נוסדה בשנות ה 70 ועד היום מייצרת מקלות לחברות כמו שימנו, טמפל רייף ועד לא מזמן גם לדיווה היא יצרה מקלות.

 איטו הוא מהמפעלים הייחודיים בעולם כיוון שהוא מפעל עם מחלקת מחקר ופיתוח(R&D) ייחודית במינה שכל פעם מביאה בשורה טכנולוגית חדשה לעולם הדיג.

 מחלקת המחקר כל כך התפתחה שאף קבלה שם, “Hearty Rise” והפכה למותג בפני עצמה.

 הטכנולוגיה החדישה ביותר ממחלקת המחקר והפיתוח של הריטי רייז נקראת Net-V III

השיטה

השיטה של אריגת סיבי קרבון בשלושה כיוונים שונים + שזירה של X בשם DOUBLE HELIX.

 וציפוי קרבון נוסף בשם OPP

 

fa-1
fa-2
fa-3

הטכנולוגיה

סה”כ חמש שכבות קרבון המאפשרות למקלות המותג לתפקד בעוצמה וקלילות ללא תחרות.
הטכנולוגיה נמצאת היום במרבית המקלות של המותג מ 2018 הדגם המוביל שמביא את הטכנולוגיה לידי ביטוי הצורה הכי טובה הוא מקל סלו ג’יג שלוש שיצא בתחילת שנת 2019. החידושים הטכנולוגיים ממשיכים להתבטא לא רק במקלות שאלה גם בקרסים חוטים וג’יגים.

הקרסים פותחו ונבדקו במשך מספר שנים עד להגעתם למדפים. הקרסים עשויים מפלדה וסגסות קרבון מה שגורם להם להיות חזקים וקלים במיוחד עם טסטים של מעל 100 ק”ג.

כל קרס בגימור ניקל כסף שחור (NSB) המסייעים להגן עליהם מפני קורוזיה במי המלח. עין הקרסים מקלות על קשירת הקשר והקמת הקשר.

חוטים המיוצרים על ידי הריטי רייז הרבה יותר דקים וחזקים מהסטנדרט בשוק. חוט בד שמונה גידים בעל חלקות ורגישות שאין כמותה. ארוג משמונה גידים בטכנולוגיית וובינג חדישה הקיימת רק בהרטי רייז. לחוטים שיטת אריגה מחוזקת וייחודית, החוט שווה לכל עקיפיו בעל מתיחות נמוכה יציבות במתח גבוה. הציפוי של בסיס הסיבים יוצר חלקות המסייעה לחוט לנוע בחופשיות במים כדי לאפשר ירידה לעומקים באופן מהיר יותר תוך כדי יצירת שכבת הגנה משפשופים שחיקה או איבוד צבע. לחוט חמישה צבעים מתחלפים לכל 10 מטר. הצבעים בולטים ובקלות ניתן להבין את עומק הג’יג. אחד החוטים המוצלחים שיצאו לשוק מזה שנים.

חוטי הבד Monster של הריטי רייז הם בעלי הקוטר הנמוך ביותר בקטגורית ה PE אך עם משקלי טסט מהגבוהים ביותר! לדוגמה חוט פי 2 בואבי 0.21 מ”מ עם 19 ק”ג טסט !!!

ג’יגים של הריטי רייז ניצקים בשילוב של עופרת ופלדת אל חלד. בכדי לספק יציבות גבוה יותר לג’יגים אנו משלבים בין מתכות ומחזקים המוליך במרכז הג’יג עד למרכז הליבה שלו מה שמאפשר את צורת ההתנהגות ייחודית של הג’ינג’ים במים, מה שאומר שגם אם היה לכם חיקוי סיני של הצורה הוא עדיין לא היה מתנהג אותו דבר במים.

הגעתו של מותג הריטי רייז לישראל לא רק מבשרת על מוצרים חדשים בתחום הדייג אלה גם כניסה של מנטליות חדשה בפן של הקהילה שמירה על החופים והחדרת תרבות התפיסה ושחרור של דגים Catch and Release.

אנו עומדים לפתח קבוצת חסות של המותג וכן לאחד את אנשי עולם הדייג הישראלי בשיתוף עם מפגש הדייגים להשגת מטרות משותפת שיתרמו לשימור הענף. דייג כבר מזמן לא רק ספורט או תחביב או לפחות בשבילי זה אורך חיים, אנו הדייגים לא מכירים מושג כזה” זמן פנוי” הרי כי כל דבר שאנו עושים במהלך חיינו הוא כדי לאפשר עוד זמן בים כלומר אנחנו כל הזמן דייגים רק מידי פעם צריכים לעשות דברים שאנשים אחרים עושים כדי לאפשר את החזרה לים ולדייג הרי לא סתם אנחנו מייחסים את הדייג כהתמכרות. הריטי רייז מבינים זאת היטב לכן עושים כל שניתן על מנת לשפר את אורך חייהם של המכורים.

ישנם מלא סוגי דייגים כאלה שרואים בזאת תחרות, תחרות עצמית תמיד להיות יותר טוב או תמיד לשבור שיא, שיא אישי או בין החברים. לא משנה איזה דייג אתה כי כל דייג באשר הוא חשוב לו המקצועיות שבדייג ובכך המקצועיות שבדבר הוא תמיד יחפש את הבשורה האחרונה בטכנולוגיית הציוד ופה בא לידי ביטוי הריטי רייז, בין אם זה בגישה כלפי הים והטבע ובין אם מדובר בטכנולוגית לציוד דייג החברה תמיד תהיה בחוד החנית!

המסר של איטו הריטי רייז ואושן דוויל עובר כבר מהלוגיים של הקבוצה

The Best For Anglers

כחול מסמל רוח של צעירות פתיחות ראש וצלילות דעת בין היתר לשיוך לים ולטבע תוך כדי שמירה על הים. ירוק מסמל את בריאות הגוף והנפש ובשילוב ניתן להבין את החזון והדרך שהחברה מחדירה בכל דבר שהיא נוגעת בו.

יש לנו הרבה עבודה לפנינו ונשמח לקבל תמיכה מחברי הקהילה כמו כן נשמח לקבל סרטונים של צוותי דייג שישמחו לקבל חסות מהרייטי רייז וכך להיות חלק בלתי נפרד מהצוות והאידיאולוגיה של קידמה תוך כדי שימור המשאבים והטבע שלנו.

יותר על החסות ותחרויות יפורסם בימים הקרובים.

Hearty Rise

about-2
about-3

שמחים להיות חלק מהקהילה ונשמח לעמוד לרשותכם.

Ocean Devil

ראו סרטון מפורט יותר אודותינו:

דניאל וצוות Hearty Rise. 

הפידבק שלך
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
guest
3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אבי
אבי
1 year ago

בהצלחה עם כניסתכם לשוק

אלעזר
אלעזר
1 year ago

תשברו מחירים ותרוויחו אחרת נקנה באינטרנט .
בהצלחה .

עמית
עמית
1 year ago

היי בהצלחה
מוזמן ליצור איתי קשר


* יש לשמור על תרבות דיון: הערות גזעניות , פוליטיקה , קללות , השמצות אישיות , קריאה לאלימות ותכנים אלימים, קריאה למעבר על החוק, תגובה כוזבת , תכנים שיש בהם סכנה ללשון הרע או שיימינג ימחקו מיד.